x

Asansör Denge Zinciri

Asansör Denge Zinciri G-Flex yüksek kaliteli elektrik ark kaynaklı zincir üzerine, sıvı PVC’nin kaplaması methodu ile üretilir.

Asansör sistemlerinde kullanılan G-Flex bir Güven Çelik Halat Markası olup, , kabin alanı kuyu boyunca yukarı aşağı hareket ederken halat ağırlığını dengeleme görevini gerçekleştirir.

Özellikle yüksek seyir mesafeli asansörler söz konusu olduğunda (genellikle 30 metreyi geçen seyir ve maksimum 3,5 m/sn. hızlı), kullanılan askı halatları ve kabloların ağırlığından dolayı askı halatlarının makine tahrik kasnağına uyguladığı gerilim ve makine tahrik kasnağı ile makine motor üzerindeki yük sürekli değişkenlik gösterdiğinde, inanılmaz bir denge sağlayarak dengeli ve sessiz bir yolculuk yapmanızı sağlar.

 

Asansör Denge Zinciri

Asansör Denge zincirinde yerli üretimin gücünü tüm dünyaya kanıtlama hedefi ile kolları sıvayan şirketimiz Güven Çelik Halat Ltd.Şti.nin, global pazarda sunduğu milli ve yerli ilk markası olan G-Flex asansör denge zinciri ile asansör sektöründe daha güçlü performans göstermektedir. Askı halatlarının ağırlığından kaynaklanan değişken dinamik yükün dengelenmesini sağlayan asansör denge zinciri, düşük enerji tüketiminden gürültüsüz çalışma olanağına kadar pek çok avantajı içinde barındırıyor.

Sessiz ve dengeli bir seyahat için G-Flex Asansör Denge Zincirini tercih edin.

Asansör Denge Zinciri Ne İşe Yarar

  • Makine tahrik kasnağı üzerinde dengeli halat gerilimi sağlar.
  • Makine tahrik kasnağına halat tarafından uygulanan gerilimdeki dalgalanmayı en az seviyeye indirir.
  • Makine tahrik kasnağı ve motor üzerinde sürekli sabit yük uygulanmasını sağlar. Kabinin bulunduğu pozisyonun etkisi olmaksızın makine tahrik kasnağına ve makine motora uygulanan yükün sabit kalmasını sağlar.
  • Uygulanan yükteki aşırı farklılıklardan dolayı oluşabilecek tehlikeli durumlardan kaçınma sağlar.
  • Daha düşük torka sahip motor kullanabilme imkanı sağlar, dolayısıyla düşük enerji tüketimi ve düşük motor maliyeti ve buna bağlı olarak da daha küçük alan ihtiyacı sağlar.
  • Gürültüsüz çalışma olanağı sağlar.
  • Düşük maliyet ve kolay montaj sağlar.
  • Kısaca askı halatlarının ağırlığından kaynaklanan asansördeki değişken dinamik yükün dengelenmesini sağlar.

Asansör Denge Zinciri Teknik Özellikler

G-Flex Asansör Denge Zincir Montaj Şeması

Asansör Denge Zinciri Üretimi

Asansör Denge Zinciri Fiyatları

Asansör denge zinciri fiyatları için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz.

MERAK ETTİKLERİNİZ HAKKINDA BİZ ULAŞIN
Hemen Ara
Yol Tarifi
Taklit